Ukázka pohádky Ztracení Loupežníci


Ukázka Ztracení Loupežníci

s použitím jména Honzík - hlavní hrdina a města Olomouc

„Mami,“ přerušil Honzík maminku, která zrovna chtěla otočit stránku. „Co je napsáno tady?“ ukázal pod obrázek a maminka přečetla: „Loupežníci z Černého lesa. To je až další pohádka, vydrž. Nejdřív dočteme tuhle.“


Pak pokračovala ve čtení, ale Honzík už ji moc neposlouchal. Vrtalo mu hlavou, co dělají loupežníci z Černého lesa zrovna u nich na hřišti v Olomouci.
Když pak šla maminka vyndat prádlo z pračky, přistrčil si židli k oknu. Pořád pršelo. Sem tam někdo přeběhl silnici schovaný pod deštníkem nebo zachumlaný do kabátu. Začalo se stmívat a venku bylo nevlídno.
Honzíkovi nešli loupežníci z hlavy. V Černém lese určitě měli loupežnickou jeskyni s ohništěm, nebo chalupu pod vysokým smrkem. Tady u skluzavky se před deštěm a zimou neschovají.


Rozhodl se, že jim pomůže. Jak? To se rozumí samo sebou. Loupežníci patří do pohádky. Honzík sice ještě neví, jak je tam dostat, ale on už něco vymyslí.

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. (Šipkou zpět v prohlížeči se vrátite na tento produkt.)

Související zboží

Ztracení Loupežníci

Kdo by se nelekl, když najde v křoví u hřiště bandu zmáčených loupežníků? Vaše dítě po čase vymyslí plán, jak jim pomoct zpátky do pohádkového lesa. Jenže loupežníci už si mezitím v našem světě zvykli! Opustili svoje řemeslo a pracují v ZOO, další jako asistent ve školce, policista nebo třeba saniťák, který vašemu…
Cena: 419 Kč Koupit

Autorka: Noemi Cupalová

Ilustrace: Jitka Petrová

 

Přečtěte si ukázku knížky
© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.