Jak to funguje?

O nás

Internetový obchod JáHrdina.cz si již od začátku klade za cíl prodávat personální knížky, v nichž je každé dítě hrdinou příběhu. Speciální technologií jsme schopni vytvořit a vytisknout knížku přímo pro vaše dítě. Jméno syna, dcery, vnuka či vnučky bude vloženo do příběhu spolu s jeho či jejím kamarádem a místem, kde bydlí.

Projekt JáHrdina.cz vede děti k samostatnému čtení, které je motivuje a baví. Kdo by také nechtěl číst o sobě, že? Roky prověřené příběhy jsou napsány pro děti předškolního věku (pohádku čtou rodiče) a pro děti na základní škole (děti si čtou knížky sami).

Před vánocemi v roce 2014 zařadil internetový obchod do svého portfolia i tzv. plyšáky na míru. Tyto personalizované hračky jsou vyrobeny podle obrázku, který namaluje přímo vaše dítě. Všechny plyšové hračky jsou poté vyrobeny ručně v chráněných dílnách. A díky tomu uděláte hrdinu nejenom ze svého dítěte, ale i ze sebe, protože pomůžete lidem pracujících v chráněných dílnách.

Nakladatelství Modrý slon

Koncept knih na jméno zaštituje nakladatelství Modrý Slon, které úspěšně funguje již 12 let. Za tu dobu vydalo mnoho originálních titulů a jejich nabídku pravidelně obměňuje. V roce 2006 vzniká projekt na podporu čtení u dětí, který je českým výzkumným ústavem a ministerstvem školství vyhodnocen jako maximálně motivující podpůrný prostředek k motivaci ke čtení.

Provozovatel

Internetový obchod a výrobu knížek zajišťuje Jakub Mádle, který řeší objednávky od zákazníků, provozuje stránky JáHrdina.cz, tiskne personální knížky pro své zákazníky a zajišťuje výrobu plyšáků na míru (blbísků).

© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.