Vytvoř knížku » Ztracení Loupežníci

V nákupním košíku máte:
0 položek za 0 Kč

K objednávce

Ztracení Loupežníci

Kdo by se nelekl, když najde v křoví u hřiště bandu zmáčených loupežníků? Vaše dítě po čase vymyslí plán, jak jim pomoct zpátky do pohádkového lesa. Jenže loupežníci už si mezitím v našem světě zvykli! Opustili svoje řemeslo a pracují v ZOO, další jako asistent ve školce, policista nebo třeba saniťák, který vašemu dítěti pomůže překonat strach z očkování. Veselý příběh o tom, že si každý zaslouží šanci.

Knížka je pro malé hrdiny od 4 let a proto je orientovaná naležato, aby se lépe prohlížela.

V této knížce vystupuje pouze hlavní hrdina. 

Cena: 419 Kč

Zde vyplňte informace do knihy

Jméno a příjmení, syna, dcery, vnuka či vnučky:
Chlapec Dívka
Název města či obce kde, žijí:
Vaše věnování (není nutné, max 250 znaků):
Fotografie do knížky (příplatek 30 Kč):
Fotografii zašlete po dokončení objednávky emailem na info@jahrdina.cz.Ukázka Ztracení Loupežníci

s použitím jména Honzík - hlavní hrdina a města Olomouc

„Mami,“ přerušil Honzík maminku, která zrovna chtěla otočit stránku. „Co je napsáno tady?“ ukázal pod obrázek a maminka přečetla: „Loupežníci z Černého lesa. To je až další pohádka, vydrž. Nejdřív dočteme tuhle.“


Pak pokračovala ve čtení, ale Honzík už ji moc neposlouchal. Vrtalo mu hlavou, co dělají loupežníci z Černého lesa zrovna u nich na hřišti v Olomouci.
Když pak šla maminka vyndat prádlo z pračky, přistrčil si židli k oknu. Pořád pršelo. Sem tam někdo přeběhl silnici schovaný pod deštníkem nebo zachumlaný do kabátu. Začalo se stmívat a venku bylo nevlídno.
Honzíkovi nešli loupežníci z hlavy. V Černém lese určitě měli loupežnickou jeskyni s ohništěm, nebo chalupu pod vysokým smrkem. Tady u skluzavky se před deštěm a zimou neschovají.


Rozhodl se, že jim pomůže. Jak? To se rozumí samo sebou. Loupežníci patří do pohádky. Honzík sice ještě neví, jak je tam dostat, ale on už něco vymyslí.

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. (Šipkou zpět v prohlížeči se vrátite na tento produkt.)

© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.