Vytvoř knížku » Robot F.R.N.K.

V nákupním košíku máte:
0 položek za 0 Kč

K objednávce

Robot F.R.N.K.

Hrdina příběhu se o vánočních prázdninách nudí, všichni kamarádi jsou pryč. Rozhodne se tedy prozkoumat staré opuštěné nádraží, kam nikdo nechodí. Všichni se bojí, protože podle pověsti tam pracoval výpravčí Ferdinand, velký podivín, který vynalézal prapodivné věci. V budově vstoupí do tajné místnosti a ve skříni najde robota F.R.N.K.a.

Společně budou prozkoumávat okolí nádraží. Za křovím narazí na skálu, kousek se odloupne a objeví se panel s číselníkem. Kde se to tu vzalo? Funguje to? Zjistíte, že výpravčí Ferdinand není mrtev, jak se povídá v pověsti. Jak je to možné? Dozvíte se v novém příběhu o robotech. 

Kniha pro čtenáře od 7 let.

Cena: 419 Kč

Zde vyplňte informace do knihy

Jméno a příjmení, syna, dcery, vnuka či vnučky:
Chlapec Dívka
Název města či obce kde, žijí:
Vaše věnování (není nutné, max 250 znaků):
Fotografie do knížky (příplatek 30 Kč):
Fotografii zašlete po dokončení objednávky emailem na info@jahrdina.cz.



Ukázka Robot F.R.N.K.

s použitím jména Honzík - hlavní hrdina a města Hradec Králové

 

 

Konečně přestalo pršet a podle oblohy to vypadalo, že to chvíli i vydrží. Honzík neváhal, teple se oblékl, na hlavu narazil kulicha, krk omotal novou šálou, kterou našel pod stromečkem, a vyrazil. Chvíli na chodníku přemýšlel, kam se vydá.

Pak si vzpomněl na opuštěné nádražíčko na kraji města v místě zvaném Hradec Králové, kam už dlouho vlaky nejezdí. Honzík měl takovéto tajemné věci rád. Rád objevoval neznámá místa ve svém okolí.

Kdysi zářivě bílá budova nádraží byla zarostlá a opuštěná. Omítka ve velkých kusech opadávala a tvořila obrazce. Jeden vypadal jako velký slon zachycený ve skoku, druhý měl téměř dokonalý tvar hřibu pravého.

Některá okna byla vytlučená, ale při bližším pohledu to tak hrozné nebylo. Honzík znal domy ve městě, které vypadaly mnohem hůř, a to byly navíc obydlené.

 

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. (Šipkou zpět v prohlížeči se vrátite na tento produkt.)

© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.