Vytvoř knížku » Červená Karkulka

V nákupním košíku máte:
0 položek za 0 Kč

K objednávce

Červená Karkulka
Červená Karkulka Červená Karkulka Červená Karkulka Červená Karkulka

Červená Karkulka

Pohádku O červené Karkulce zná každý. Nyní však může být hlavním hrdinou jakýkoliv malý čtenář. Myslíte si, že trefí k babičce a že si poradí s vlkem, kterého potká cestou? My věříme, že jo! 

Cena: 349 Kč

Zde vyplňte informace do knihy

Jméno a příjmení, syna, dcery, vnuka či vnučky:
Chlapec Dívka
Název města či obce kde, žijí:
Vaše věnování (není nutné, max 250 znaků):
Fotografie do knížky (příplatek 30 Kč):
Fotografii zašlete po dokončení objednávky emailem na info@jahrdina.cz.Ukázka pohádky Červená Karkulka

Úryvek z knížky Červená Karkulka s použitím jména Viky - hlavní hrdina, a města Brno

 

 

Za velikým polem a třemi potoky byla malá vesnička nedaleko Brna. Byla docela malinká, jen pár domečků, ve kterých bydleli dobří lidé. V jednom z těch domečků žila se svou maminkou malá holčička. Byla copatá a své vlásky často skrývala pod červeným čepečkem, karkulkou. Proto jí všichni začali říkat červená Karkulka. Karkulka byla moc šikovná a hodná. Když bylo potřeba s něčím mamince pomoct, vždy to moc ráda udělala. Lidé ve vesničce ji také měli velice rádi.

Tahle holčička měla jednu dobrou kamarádku Viky. Bydlela hned naproti s maminkou a tatínkem. Byla to moc hodná holka. Karkulka si s Viky často hrávala za domem na louce. Chodily spolu také k potůčku do lesa, kde sbíraly maliny a lesní jahody. Hrály tam také na schovávanou. V lesíku bylo totiž hodně keřů a stromů, za kterými se Karkulka s Viky mohly schovat. To se jim velice líbilo hlavně v létě, kdy sluníčko vrhalo mezi stromy hezké stíny. Některé stíny připomínaly zvířátka, jiné zase vypadaly jako nějaké záhadné postavy.
© JáHrdina.cz 2010-2020 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.