Ukázka pohádky Kapitánem pirátů


Ukázka Kapitánem pirátů

s použitím jména Lukáš - hlavní hrdina a města Brno.

 

Déšť Lukáše nebaví. Sedí doma, protože v dešti nesmí ven skákat do kaluží. Přitom holínky Lukáš má. I pláštěnku. Jenže maminka řekne: „Lukáši, bude oběd, půjdeme odpoledne.“ Pak je odpoledne, prší pořád, a on si musí jít hrát s legem, i když se tak těšil na ty kaluže.

Přesně takhle to bylo i jednou v sobotu. A tak Lukáš ze samého zklamání trošku zlobil. Možná o trošku víc než trošku. Aby si užil aspoň nějakou vodu, napustil dřez a pouštěl v něm lodičky. Lodičky plavaly, Lukáš dělal bouřku, hřměl a blýskal a zvedal vlny. Veliká krása.

Jenomže na podlaze se udělala potopa a maminka se dopálila, Lukáš se snažil vysvětlit, že v bouřce se to tak prostě občas semele, maminka ho poslala do pokoje a Lukáš na ni vyplázl jazyk. A bylo to.

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. (Šipkou zpět v prohlížeči se vrátite na tento produkt.)

Související zboží

Kapitánem pirátů

Plavit se po širém moři, užívat si velkolepé hostiny, zažít kupu legrace a stát se kapitánem pirátů? Proč ne! To vše může Vaše dítě prožít! Nic ovšem není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Kde se objeví háček? Kolik práce dá velet pirátům? A dostane se hlavní hrdina zpátky domů do bezpečí? Tato kniha se řadí…
Cena: 419 Kč Koupit

Autor: Noemi Cupalová

Ilustrace: César Samaniego

 

Přečtěte si ukázku knížky
© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.