Vytvoř knížku » Sokolník a Botanica

V nákupním košíku máte:
0 položek za 0 Kč

K objednávce

Sokolník a Botanica

Příběh o BOTANICE a SOKOLNÍKOVI se bude určitě líbit každému dobrodruhovi. Nad městem začala praskat vodní přehrada vinou zlých vyděračů, a má zatopit celé město. Zvládne BOTANICA a SOKOLNÍK zachránit město díky svým schopnostem? A jaké to vlastně jsou? To vše najdete v této knize. 

Kniha pro čtenářky a čtenáře od 8 let.

Cena: 419 Kč

Zde vyplňte informace do knihy

Pouze kombinace Dívka a Kluk NEBO Kluk a Dívka:
Chlapec Dívka
Chlapec Dívka
Název města či obce kde, žijí:
Vaše věnování (není nutné, max 250 znaků):
Fotografie do knížky (příplatek 30 Kč):
Fotografii zašlete po dokončení objednávky emailem na info@jahrdina.cz.Ukázka Sokolník a BOTANICA

s použitím jména Anička - hlavní hrdinka, Davídek - vedlejší hrdina a města Jihlava.

 

 

...Anička v ruce držela mobilní telefon a na displeji byla tvář spolužačky Lucie. Domlouvala si s ní odpolední návštěvu cukrárny v Jihlavě. Davídek mezitím vysvětloval Kryšpínovi: „Je to asi tři dny, co to bylo v televizi. Táta někomu volal a ptal se ho na další informace. Mamka jen lomila rukama...

...Davídek dojedl večeři a vyběhl z domu. Byl červen a venku bylo dlouho světlo. Dnes byl čtvrtek a měl zase schůzku v oddíle sokolníků. Odmalička měl rád okřídlené dravce. Fascinovala ho historie sokolnictví, kdy a jak se sokoli a další dravci cvičili k lovu. Byl v tom i kus úžasné historie naší vlasti. Davídek měl o sokolnictví spoustu knih, ještě od pradědy, kterého si už nepamatoval.

Do klubu se znakem roztažených křídel chodil Davídek už jako malý kluk. Netrvalo dlouho a také z něj se stal nadšenec tohoto zvláštního sportu. Měl svého jestřába, o kterého se denně staral, krmil ho a cvičil. A také jezdil se svým klubem na soutěže.

Dnešní schůzka byla trochu jiná. Dnes se slavilo čtyřicáté výročí klubu a zúčastnili se ho úplně všichni. Dokonce i nejlepší sokolník, pan Jeřábek.

 

 

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. (Šipkou zpět v prohlížeči se vrátite na tento produkt.)

© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.