Vytvoř knížku » Scifi - Planetea

V nákupním košíku máte:
0 položek za 0 Kč

K objednávce

Scifi - Planetea

Hlavní hrdina se v této knížce stane vesmírným objevitelem, který probádává planetu obydlenou hady. V dobrodružství však nebude sám. Na pomoc mu bude jeho robotí společník. V tomto sci-fi až mírně strašidelném dobrodružství čeká na hrdiny celá řada zápletek. Co myslíte? Podaří se Vašemu dítěti s pomocí kamaráda odrazit zákeřný útok hadů?

Kniha pro větší čtenáře od 10 let.

Cena: 419 Kč

Zde vyplňte informace do knihy

Jméno a příjmení, syna, dcery, vnuka či vnučky:
Chlapec Dívka
Jméno a příjmení kamaráda nebo sourozence:
Chlapec Dívka
Název města či obce kde, žijí:
Vaše věnování (není nutné, max 250 znaků):
Fotografie do knížky (příplatek 30 Kč):
Fotografii zašlete po dokončení objednávky emailem na info@jahrdina.cz.Ukázka sci-fi Planetea

s použitím jména Filípek - hlavní hrdina, Ella - vedlejší hrdina a města Havířov

 

 

Ale nic takového šlechetný Rob X nepřipustí. Je naprogramovaný, aby chránil lidi. Bojuje jako rytíř. Vždyť díky své konstrukci z kovu, azbestu a litiny také jako rytíř vypadá.

Popadne Filípka do ocelových rukou jako do kleští a spustí raketové trysky ukryté na zádech. Proletíme zavřeným oknem takovou rychlostí, že Filípka střepy ani nelíznou. Jejich rychlost je tak vysoká, že se Filípkovi zatočí hlava a na chvíli ztratím vědomí.

Když se proberu, uvidím pod sebou nekonečnou řeku hadích těl. Plazí se ulicemi Nového Labyrintu, největší metropole Planety.

Hadí invaze začala. Tak jak předpověděl můj táta. Musím varovat kamarádku Ellu i tátu. Vysílačka zůstala v mé ložnici, kterou teď hadi zaplnili až po strop. Rob X má sice zabudovaný vysílač a může vysílat naléhavé SOS na své frekvenci, ale Ella by se na ni musela naladit. Určitě tvrdě spí, protože táta věděl, co dělá, když ji nechal v planetární nemocnici na důkladné vyšetření kvůli alergii. Tady na Planetě se i pouhé komáří bodnutí nesmí podcenit!

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. (Šipkou zpět v prohlížeči se vrátite na tento produkt.)

© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.