Ukázka pohádky Červená Karkulka


Ukázka pohádky Červená Karkulka

 s použitím jména Viky - hlavní hrdina a města Brno

 

Za velikým polem a třemi potoky byla malá vesnička nedaleko Brna. Byla docela malinká, jen pár domečků, ve kterých bydleli dobří lidé. V jednom z těch domečků žila se svou maminkou malá holčička. Byla copatá a své vlásky často skrývala pod červeným čepečkem, karkulkou. Proto jí všichni začali říkat červená Karkulka. Karkulka byla moc šikovná a hodná. Když bylo potřeba s něčím mamince pomoct, vždy to moc ráda udělala. Lidé ve vesničce ji také měli velice rádi.

Tahle holčička měla jednu dobrou kamarádku Viky. Bydlela hned naproti s maminkou a tatínkem. Byla to moc hodná holka. Karkulka si s Viky často hrávala za domem na louce. Chodily spolu také k potůčku do lesa, kde sbíraly maliny a lesní jahody. Hrály tam také na schovávanou. V lesíku bylo totiž hodně keřů a stromů, za kterými se Karkulka s Viky mohly schovat. 

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. (Šipkou zpět v prohlížeči se vrátite na tento produkt.)

Související zboží

Červená Karkulka

Pohádku O červené Karkulce zná každý. Nyní však může být hlavním hrdinou jakýkoliv malý čtenář. Myslíte si, že trefí k babičce a že si poradí s vlkem, kterého potká cestou? My věříme, že jo!  Knížka je pro malé hrdiny od 4 let a proto je orientovaná naležato, aby se lépe prohlížela. V této knížce vystupuje pouze…
Cena: 419 Kč Koupit

Napsal: Michael Novotný

Ilustrovala: Edit Sliacka

 

Přečtěte si ukázku knížky
© JáHrdina.cz 2010-2024 - všechna práva vyhrazena
Technicky zajišťuje Simplia s.r.o.